Prekių pristatymas Lietuvoje
SIUNTŲ PARUOŠIMAS IŠSIUNTIMUI NEĮSKAIČIUOTAS Į PRISTATYMO TRUKMĘ. SIUNTŲ PARUOŠIMO TERMINAS YRA 1-2 D.D. PRIKLAUSANT NUO SIUNTŲ UŽIMTUMO. JEI NORITE GAUTI SIUNTĄ EXTRA SKUBIAI, BŪTINAI APIE TAI INFORMUOKITE SKAMBUČIU 860602036. 

Prekių pristatymo kaina yra fiksuota – 3,00 €, jei jūsų užsakymo suma neviršija 33€.
Taikomas vienas mokesti į visus Lietuvos miestus.

Jei jūsų užsakymo suma yra 33 ir daugiau, jūsų pristatymas vykdomas NEMOKAMAI.
Nemokamas siuntimas taikomas į visus Lietuvos miestus.

Pristatymas kurjeriu Venipak:

Siunta pristatoma per 1-2 darbo dienas (24-48 val.)

Siuntos dažniausiai pasiekia gavėją per 1-2 d.d. t.y. greičiausiai per 24 val. 
Kurjeris jums praneša skambučiu ar žinute apie apsilankymą jūsų nurodytoje vietoje. 
Apie užsakymo išsiuntimą informuosime Jus elektroniniu paštu.
P.S.: Galimas siuntų vėlavimas, t.y. esant sistemos trikdžiams ar kurjerių trikdžiams siuntos gali pasiekti gavėją per 3-4 d.d. 

TAIP PAT GALITE PASIRINKTI —–>>>> Pristatymas kurjeriu – ATSISKAITYMAS GRYNAIS KURJERIUI TIK BANKO KORTELE, gryni pinigai nepriimami nuo 2022-06-01


T.y. užsakyti prekes, ir už jas sumokėti kurjeriui grynais pinigais.


SIUNTOS LIETUVOS PAŠTO TARNYBA

Siunta pristatoma per preliminarų 4-7 darbo dienų skaičių

Siunčiama registruota siunta. – 2,18€

4-7 d.d. Tai yra tik preliminarus gabenimo laikas, viskas priklauso nuo pašto tarnybos. Deja negalime garantuoti tikslaus gabenimo laiko, viskas matoma ir sekama su gaunamu siuntos kodu. 
Jei tokio negavote – būtinai mums praneškite!

Pasirenkant siuntimą pašto tarnyba UAB GROŽIO ALJANSAS neatsako už siuntos pažeidimus.
Išsamesnę informaciją apie pašto tarnybų sąlygas ir žalų atlyginimą rasite štai čia:
https://www.post.lt/lt/pagalba/dazniausiai-uzduodami-klausimai/siuntimo-zalos-atlyginimas

Pasirinkus šį siuntimo būdą, pašto tarnyba lieka atsakinga už siuntos pristatymą bei jos būklę. 

Jei jūs pasirinkote siuntimą paštu ir jums buvo pristatyta pažeista pakuotė – NEPRIIMKITE JOS IŠ PAŠTININKO. Nufotografuokite ir nepasirašykite ant siuntos lapo ir NEPRIIMKITE jos. Nes tik tokiu būdu galima prašyti žalos atlyginimo. 


SIUNTOS OMNIVA PAŠTOMATO TARNYBA

Siunta pristatoma per 1-3 darbo dienas į jūsų pasirinktą paštomatą – 2,89€

Norime jums pranešti, jog šaltuoju Žiemos sezono metu – Jei turite galimybę rinkitės paštomatą, kuris yra ne Lauko zonoje o vidinėse patalpose. 

Paštomatai nėra šildomi ir jie gali dalinai / pilnai sugadinti ir užšaldyti prekes šiuo metų laiku. Turėkite omenyje, jog siuntos gali išbūti daugiau nei kelias valandas ar net parą pačiame paštomate esant minusinei temperatūrai. 

Tuo pačiu norime priminti, jog pasirenkant siuntimą Omniva paštomatu UAB GROŽIO ALJANSAS neatsako už siuntos sugadinimus.

Jei visgi renkatės siuntimą paštomatu, rekomenduojame gavus siuntą palaikyti ją kambario temperatūroje bent porą valandų ir nepradėti dirbti su priemonėmis. Dėl būvimo šaltoje temperatūroje, priemonės gali pakeisti konsistenciją, t.y. sutirštėti, pakeisti vaizdą ir priemonė gali būti pilnai neveiksni. 

Palaikius kambario temperatūroje, priemonė turi grįžti į savo standartinę būseną. 

Jei atsitinka taip, kad siunta išbuvo ilgiau nei 24 valandas minusinėje lauko temperatūroje (paštomate) – priemonėms prireiks ilgesnio laikymo kambario temperatūroje. 

Jei priemonė pakeitė konsistenciją, spalvą ir pan. – rekomenduotume patikrinti priemonę pilnai, prieš naudojant ją ant klientų nagų. 

Apgailestaujame, tačiau mūsų įmonė neatsako už tokio tipo priemonių sugadinimus. Tad saugokite savo priemones! 

Jei norite saugaus ir šilto priemonių gabenimo, rekomenduojame rinktis Pašto tarnybą arba greitojo Venipak Kurjerio paslaugą. 

Prekių pristatymas užsienyje

 Visas įsigytas prekes galime jums pristatyti ir į bet kurią E.S. šalį pašto siuntų paslaugomis. 
– Siuntos į Belgiją, Airiją,  Švediją ir kt. – siuntų kaina apskaičiuojama automatiškai įdėjus prekes į krepšelį. 
Siuntos siunčiamos pirmenybine / registruota siunta, jums pateikiamas jos kodas jas išsiuntus. Tad jūs galėsite sekti savo siuntą ir žinoti kada galite ją atsiimti jei jos jums nepristatytų. Dažniausiai siuntos  pasiekia adresatą per 5-7 d.d.
– Siuntos į Norvegiją ir Didžiąją Britaniją – dėl šalies įstatymų siunčiamos siuntos turi būti apmokestintos Muitu. Dėl šio įstatymo siuntimas yra keik brangesnis nei į kitas E.S. šalis. Siuntos pristatomos adresatui per 5-7 d.d. 
Tai yra tik preliminarus gabenimo laikas, viskas priklauso nuo pašto tarnybos. Deja negalime garantuoti tikslaus gabenimo laiko, viskas matoma ir sekama su gaunamu siuntos kodu. 
Jei tokio negavote – būtinai mums praneškite!

Jei pageidaujate skubaus siuntimo kurjerio tarnybomis, būtinai apie tai praneškite prieš apmokant užsakymo sumą. 
Galite pasirinkti  „Prekių atsiėmimas vietoje” ir parašyti užsakymo komentare, jog norite siuntimo kurjeriu. Tuomet mes suformuosime jums naują sąskaitą faktūrą ir paskaičiuosime kurjerio siuntimo kaštus pagal jūsų norimą gavimo šalį.

Prekių atsiėmimas TIK KAUNE

Prekių atsiėmimo punktas – PRAMONĖS PR. 4A verslo centras city gym 1 aukštas , Kaunas UAB Grožio Aljansas pagrindinė buveinė

Pageidaujant atsiėmimo parduotuvėje, jūs už prekes galite apmokėti el. bankininkyste arba grynaisiais pinigais/bankine kortele parduotuvėje. Tačiau apie tai praneškite užsakymo metu Komentaro skiltyje arba pasirinkite mokėjimo būdą.

Parduotuvės darbo laikas – nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8:00 iki 16:30

Jei nespėjate apsilankyti mūsų darbo metu, visada galite skambinti mums tel. 8 606 02 036 ir mes Jus priimsime sutartą valandą.

Jei nerandate jums tinkamo prekių pristatymo būdo – susisiekite su mumis el. paštu info@grozioaljansas.lt, tel. 8 606 02 036.

Apie apmokėjimą galite skaityti skiltyje Apmokėjimo sąlygos.

Mūsų rekvizitai:

UAB Grožio Aljansas
i/k. 303124127
PVM k. LT100007968310
Adresas: J. Staugaičio g. 10-1, Kaunas
A/s LT91 7300 0101 3633 3567 
AB bankas „Swedbank“

Pirkinių krepšelis